Legendarne Andrzejkowe Spotkanie

Witamy wszystkich sympatyków którzy mile wspominają spotkania czwartkowe  ?

Fundacja Echo oraz zapomniany Legendarny prowadzący spotkania czwartkowe, przygotowaliśmy, mamy nadzieję dla Was małą niespodziankę.

Postanowiliśmy na chwilkę reaktywować cykl zapomnianych spotkań czwartkowych z pewnymi modyfikacjami ?

Najważniejsza istotna informacja!

Tak, w piątek by się odbyło nasze spotkanie a nie jak było zwykle w czwartki  ?

Wstępnie program będzie z związany z Andrzejkami ?

1.Wstępny Program: Andrzejki- Pan Kamil przepowie Ci przyszłość z przymrużeniem oka?    ( lub chcesz go zmienić bo rok temu ten tego no wiesz…  ? )

2. Familiada – dla tych co chcą się sprawdzić i którzy tęsknią za zdrowymi emocjami

3. (w toku)

Przypomnijmy ze są to spotkania integracyjno-towarzyskie dla młodzieży, sympatyków, studentów i osób dorosłych w Fundacji ECHO.

Głównym nurtem tych spotkań jest integracja między Nami, dobra zabawa itp.

UWAGA!

Jeśli do 27 listopada bieżącego roku będzie mniej osób deklarujących niż 10, wydarzenie zostanie anulowane.

Liczymy na Waszą obecność  ?