Jak współpracować

Pomóż Fundacji Echo jako Wolontariusz, przekaż 1%  podatku, lub skontakuj się z nami, aby dowiedzieć się co możemy razem zrobić.

Możesz też przekazać darowiznę i dołączyć do grupy naszych darczyńców. Będziemy pomagać w Twoim imieniu.

Każda złotówka jest ważna. Dziękujemy!

Przekaż darowiznę i dołącz do grupy naszych darczyńców. Będziemy pomagać w Twoim imieniu.

Wpłacając na nasze konto dowolną sumę pomagasz nam działać i realizować projekty na rzecz dzieci i młodzieży niesłyszącej.  Każda złotówka jest ważna.

Aby przekazać darowiznę wystarczy wpłacić dowolną kwotę na poniższy numer konta:

Polska Fundacja Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym – ECHO –

XV O/PKO BP S.A.

96 1020 1156 0000 7402 0049 2892

Pamiętaj! Twoja darowizna to nie tylko ogromna pomoc, ale także podstawa do ulgi podatkowej.
Zgodnie z prawem  możesz odliczyć w zeznaniu podatkowym darowiznę: osoby fizyczne – do 6% dochodu, osoby prawne – do 10% dochodu.

Dziękujemy za pomoc.